Главная » 2009 » Октябрь » 5 » «Олком» Мелітополь - «Кремінь» 0:4
3 жовтня. Мелітополь. Стадіон «Спартак». 1000 глядачів.
Голи: Клімов 20, Апришко 61, Собко 66, Зайко 78.
«Олком»: Попережай, Єрмак, Пономаренко, Рилов (Масюткін, 82), Станіслав, Реуцький (Савченко 69), Ткачов, Чахотін (Капуста 75), Кобзєв (Тимченко 75), Джанджгава (Козлов 79), Воробйов (Пелих 81).
«Кремінь»: Чумак (Олійник 83), Проненко (Дичко 80), Черномор, Курелєх, Шаповал, Клімов, Тининик (Лапа 86), Апришко (Місяйло 70), Собко (Іванов 82), Романчук (Зайко 46), Кірієнко (Степанчук 46).

На стадіоні «Спартак» імені Олега Олексєнка, на якому проводить свої домашні ігри «Олком», наприкінці вересня були встановлені пластикові сидіння на одній з двох трибун. Новими сидіннями будуть обладнані 1550 місць. Після переобладнання другої трибуни стадіон матиме 3200 зручних крісел для вболівальників. Ось такий приємний сюрприз очікував як уболівальників, так і гравців команди, що представляє на всеукраїнській арені компанію «Олком», що спеціалізуються на вирощуванні сільськогосподарської сировини. І можна тільки уявити яке розчарування шанувальникам команди, що відвідали цей матч у настільки несприятливу погоду, і спонсору клубу приніс остаточний підсумок поєдинку. Настільки нищівну поразку навряд чи хтось навіть з найпроникливіших прогнозистів міг припустити. Хоча, а скільки ж можна «Кременю» «прощати» своїх суперників, як це було в раніше зіграних матчах, коли ми, створюючи масу гольових моментів, реалізували лише малу їх частину.

Дощ, що припустився на розминці перед грою, мрячив до самого фінального свистка. Грати у вітряну «мерзопакостну» (як би сказав Аркадій Райкін) погоду, було не дуже приємно. Гості, які прибули до Мелітополя за день гри, мали достатньо часу, щоб відпочити після тривалого переїзду. Так що в цьому плані «Кремінь» був на рівних умовах з «Олкомом». До першого гола в матчі гра була рівна. Господарям відступати було вже нікуди. Позаду лише неприваблива зона аутсайдерів. Тому перемога їм була вкрай важлива. Але у «Кременя» інші плани. Команда міцно застовпила за собою місце «під сонцем» і розлучатися з ним не збирається. На правах лідера групи «Б» гості більш активно провели дебют матчу. І вже на 20-й хвилині повели в рахунку. Василь Клімов вчасно встиг до м'яча, що відскочив від захисника, і переправив його у ворота. Це був сьомий гол лівого хава «Кременя» у нинішньому чемпіонаті. Тепер Вася одноосібно очолює гонку бомбардирів у групі. Відкрити рахунок, правда, «Кремінь» міг і раніше. Клімов віддав хороший пас на Івана Романчука, але захисник блокував удар з близької відстані. Через п'ять хвилин після забитого гола Євген Апришко міг подвоїти рахунок. Перебуваючи в районі 11-тіметровой позначки, наш плеймейкер прибрав на замаху спочатку захисника, а потім і воротаря, але відправив м'яч прямо в безпорадно лежачого на газоні голкіпера. За п'ять хвилин до закінчення тайму Ігор Кірієнко міг перервати своє тривале «безгольове мовчання». Спроба закинути м'яч за комір голкіпера, який далеко вийшов з воріт, метрів з 50-ти ледь не вдалася. Але воротар якимось дивом дотягнувся до м'яча, що опускався йому за спину.

Якщо в першому таймі господарі ще якось намагалися контратковать (саме за рахунок вдалих контратак і був розгромлений лідер групи «Титан» 6:1 на 9 турі) зусиллями Руслана Джанджгава, Дмитро Реуцький, Євгенія Ткачова, Сергія Кобзева, то після перерви гості припинили будь - які спроби мелітопольців наблизитися до своїх воріт. А голи у ворота Андрія Попережая у свою чергу посипалися як з рогу достатку. І ніякі спроби в.о. головного тренера команди «Олком» Олександра Клішня за рахунок виходу на поле нових гравців не змогли переломити хід поєдинку. «Кремінь» всі свої три голи у другому таймі провів після красиво розіграних комбінацій. Дмитро Зайко отримує пас з центральної зони, на швидкості проходити по флангу і робить точний пас на Апрішко, який «щокою» у дотик «пробиває» голкіпера. Не давши супернику як слід оговтатись від потрясіння, гості проводити ще одну комбінацію майже один в один схожу з попередньою. Тепер вже Климов виступає в ролі асистента, а завершує атаку Віталій Собко. Завершив розгром збентежений противника Зайко, який довів рахунок матчу до непристойно великого.
Категория: Олком | Просмотров: 4083 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0